Yeni oyunum BoxTheTop Steam'de yayına girdi

Yeni oyunum BoxTheTop Steam'de yayına girdi

Steam için geliştirdiğimiz BoxTheTop nihayet yayın sürecine başladı. Eski bir FGL kullanıcı olarak (eskiden flash oyunlarınızı satarak, sponsorlayarak para kazanabildiğiniz bi yer) steam de bir oyunla yer almak gurur verici. Zaten İndie bir oyun geliştiricisiyseniz, mobil veya steam (masaüstü) birini seçip devam etmeniz gerekiyor. Ben tam bi oyun geliştirici sayılmam para için değil zevk için yapıyorum gibi bir durum var :) 

Bu yılı biraz daha aktif geçirmeyi planlıyorum. Beklettiğim bir çok projem var yavaş yavaş tamamlayıp yayına geçiricem hepsini. BoxTheTop da bunlardan biriydi aslında. Listeden bir maddeye daha çizik atmış olmanın huzuru pahabiçilemez.

Şu an BoxTheTop'un gelir istatistikleriyle ilgili birşey yazmayacağım. Daha çok yeni ilk haftasında ama durumlar iyi gözüküyor. Steam den birçok kişi ile yazışmaya başladım gayet ilgili ve aktif bir platform. Hanni ve RuneSnow kullanıcılarına da iletişim kurdukları için teşekkür edeyim burdan.

Bakalım yaşayıp görücez neler olacak. Getirisi istatistikleri, değip değmediği vb bilgileri daha sonradan paylaşacağım. Şimdilik parayı saymıyorum :) sadece yeni oyuncağı olan  çocuk gibi şeniz mutluyuz hava atıyoruz..

Herkese teşekkürler.. Oyun için aşağıya birkaç link ve bilgi bırakacağım, ilgilenenleri beklerim. 

---

Steam platformu için geliştirdiğim ilk oyunum BoxTheTop yayına girdi. Türkiye için satış fiyatı 2 TL olarak belirlendi. 
Steam kullanıyorsanız satın alarak veya paylaşarak destek olursanız çok sevinirim.
Sonuçlarını da yayın süreci kadar heyecanla takip ediyor ve sosyal medya hesaplarımdan paylaşıyor olacağım.Herkese çok teşekkürler..

https://store.steampowered.com/app/946950/BoxTheTop/?l=turkish

https://www.facebook.com/volkan.ddln
https://twitter.com/volkan_ddln

https://www.instagram.com/volkan.dagdelen/