Watch Dogs 2 : Bir Başkadır Benim Memleketim

Watch Dogs 2 : Bir Başkadır Benim Memleketim

Ubisoft çok güvendiği oyunu Watch Dogs 2 yi gündemde tutmaya devam ediyor. Şimdide Welcome to San Francisco diye bir oynanış videosu daha çıkardı. Oyun güzel zaten lafımız yok..

Geçen günlerde oyuncuların oldukça ilgisini çeken bir haberle karşımıza gelmişti Watch Dogs 2. Ubisoft 50.000 Euro büyük ödüllü bir Watch Dogs Film Yarışması başlatmıştı. Sonuçlarını oldukça merak etmemle birlikte katılmak isteyenler için detaylardan biraz bahsedeyim.

Ubisoft'un Parrot, YouTube ve Sony Playstation ortaklığıyla düzenlediği kısa film yarışması kapsamında "bilgisayar hackerlığının kahramanları" konulu en az 5 saniye en fazla 5 dakikalık kısa filmle herkes yarışmaya katılım gösterebilecek ve jürinin değerlendirmesiyle katılımcılar çeşitli ödüller kazanacak.

Yarışmanın kazanına verilecek ödül: 50.000 euro para ödülü + Assasin's Creed filminin galasına 2 bilet

Jürinin favorisine verilecek ödül: 10.000 euro para ödülü + Assasin's Creed filminin galasına 2 bilet + PS4 Pro + Watch Dogs 2 koleksiyon kutusu + Parrot Bebop 2 Drone

Halkın seçimine verilecek ödül: 5.000 euro para ödülü + Watch Dogs PS4 Paketi + Parrot Jumping Sumo Drone

Oldukça heveslendirici ödüller var evet. Kendine güvenen Watch Dogs 2 oyuncuları burdaki linkten yarışmaya katılabilirler. Şansınız bol olsun.